Nanobiotic Żel na Ukąszenia

Solgar etailer approved Certyfikat

Olej lniany wodorowany Red-Ox H2 Dr.Pokrywka(530ml.)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 68,90 zł 68.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Olej Lniany Red-Ox 

Olej wodorowany, Dr. Pokrywka

 od 52% do 58%, Omega – 3cis

 

Ludzki organizm nie potrafi samodzielnie syntetyzować tych życiodajnych związków. Muszą być one dostarczone w pokarmie. Olej lniany swoją wysoką aktywność biochemiczną zawdzięcza nowatorskiej technologii, która gwarantuje, że zgromadzone w nasionach lnu życiodajne składniki, zostają przeniesione do oleju w formie nienaruszonej i biochemicznie czynnej.

Olej lniany Red-Ox (H2) zachowuje przez długi okres wszystkie czynne biologicznie składniki, które są zawarte w nasionach lnu.

Wyjątkowo długa trwałość oleju, wynosząca wiele miesięcy, bez konieczności przechowywania w obniżonej temperaturze, świadczy jednocześnie o wysokiej jakości odżywczej i zdrowotnej tego oleju.


Pozyskiwanie oleju, jest prowadzone na unikalnej aparaturze, zapewniającej produkcję najwyższej jakości olejów roślinnych. Opracowana nowa technologia otrzymywania oleju lnianego, zaprzecza obowiązującym w wielu środowiskach poglądom, że olej lniany o dużej zawartości Omega - 3, przechowywany w temperaturze pokojowej, obligatoryjnie musi ulegać procesowi  utlenienia- psucia (jełczenia). To, że tak nie jest, zostało potwierdzone odpowiednimi badaniami naukowymi wykonanymi w Katedrze Technologii Rolnej i Przechowalnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.


Zawartość opakowania: 530ml

Skład: Olej lniany wodorowany

Sposób użycia: dodawać do dań na zimno, lub spożywać samodzielnie

Rodzaj opakowania: Szkło ciemne

Producent: MIM Centrum Usług Wrocław, Zakład Kłodzko,

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl