Olej z kryla arktycznego Krill Oil 500mg (60 kps)

Dostępność: brak towaru
Cena: 112,00 zł 112.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: SWANSON
Pin It

Opis

Krill Oil 500mg (60 kps) - suplement diety

Opatentowany olej z kryla antarktycznego - Superba
Najwyższa bioprzyswajalnośc
Czyste kwasy Omega 3 z fosfolipidami
Olej z kryla antarktycznego Superba™ zawiera kwasy Omega-3 w postaci fosfolipidów, głównie fosfatydylocholiny. Ten składnik będący formą lecytyny jest bardzo ważnym elementem odżywczym dla komórek mózgowych. Wpływa na prawidłowy rozwój układu nerwowego. Aby fosfolipidy zostały dobrze przetworzone muszą być one związane z odpowiednim rodzajem tłuszczu. Takim tłuszczem jest kwas Omega-3 (DHA i EPA). Po wchłonięciu fosfatydylocholina jest wchłaniana do błon komórkowych i bierze udział w transporcie kwasów tłuszczowych we krwi. Dodatkowo w Krill Oil Superba™ występuje Astaksantyna czyli jeden z najmocniejszych aktyoksydantów, który jest niezbędny do utrzymania optymalnego poziomu kwasów tłuszczowych Omega-3. Astaksantyna także spowalnia procesy starzenia się komórek.
Superba™ Olej z kryla jest proponowany jako bardzo efektywna alternatywa w utrzymaniu zdrowia kości oraz zmniejszeniu objawów i nasilenia dolegliwości w porównaniu ze standardową Omegą-3.
Superba™ Olej z kryla:
Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów
Zmniejsza symptomy związane z reumatyzmem
Poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci
Łagodzi dolegliwości związane z menopauzą i miesiączką

10 Listopada 2010 firma Aker BIOMARINE ogłosiła publikację nowych badań o wyższości Superba™ Olej z Kryla nad olejem z ryb. Superba™ Olej z Kryla większość ze swoich kwasów Omega-3 dostarcza w formie fosfolipidów, podczas gdy oleje rybne dostarczają kwas Omega-3 w formie trójglicerydów i estrów etylowych.
Celem pracy, która została wykonana przez Uniwersytet w Oslo i Akershus University College, było zbadania wpływu oleju z kryla i oleju z ryb na stężenie lipidów we krwi oraz markerów stresu oksydacyjnego i stanów zapalnych i ocenić czy różne formy molekularne (trójglicerydy i fosfolipidy) kwasów Omega-3 mają wpływ na poziom EPA i DHA.
Badanie stwierdziło, że zażywanie Oleju z kryla pozwala na zmniejszenie zażywania DHA i EPA. Dodatkowo stwierdzono, że nie tylko poziom niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 się zwiększył, ale także wskaźnik HDL-cholesterol/TG, co jeszcze bardziej pokazuje jak bardzo prozdrowotny jest to produkt.
Badania wykazały, że u osób biorących najwyższą dawkę zmniejszył się poziom trójglicerydów w osoczu. Mimo, iż nie było istotnych zmian w stężeniu lipidów we krwi, co można było oczekiwać u zdrowych osób z prawidłowym poziomem lipidów, to zaobserwowano znaczną poprawę w znanym czynniku ryzyka choroby niedokrwiennej serca po suplementacji Superba™ Olej z Kryla, a nie zauważono tego u osób biorących olej z ryb.
Inne badania, które przeprowadzano dla Aker BIOMARINE wykazały, że Superba™ Olej z Kryla może być korzystne dla osób z zespołem metabolicznym i stłuszczeniem wątroby. W badaniach przedklinicznych karmiono myszy dietą wysokotłuszczową co doprowadziło do znacznego wzrostu ilości tłuszczu i cholesterolu w wątrobie. Natomiast grupie kontrolnej podawano dietę niskotłuszczową. Suplementacja Superba™ Olej z Kryla, który jest bogaty w fosfolipidy Omega-3, zmniejszyła zawartość tłuszczu i cholesterolu u myszy karmionych dietą wysokotłuszczową.
Badania wykazały również zmniejszenie poziomu cholesterolu we krwi. Myszy karmione dietą wysokotłuszczową zanotowały wzrost cholesterolu o 65% w stosunku do myszy z dietą niskotłuszczową. Dodanie Superba™ Olej z Kryla zmniejszyła ilość cholesterolu do "normalnego poziomu"
Firma Aker BIOMARINE jest jedynym producentem Oleju z kryla, który sam zbiera kryl z czystego Morza Antarktycznego, opatentowując sposób połowów - Eco-Harvesting®, przetwarza go bezpośrednio na statku i tworzy produkt. Aker BIOMARINE jest jedyną firmą łowiącą kryla, której przyznano nagrodę Marine Stewardship Council (MSO). MSO jest przyznawana przez niezależną organizacje non-profit, która działa w celu promowania najlepszych wyrobów z owoców morza.
Film o Oleju z Kryla -
http://www.superbakrill.com/news.cfm?id=33

Wartośc odżywcza 1 kapsułka dzienne referencyjne wartości spożycia

Olej z kryla antarktycznego Superba, w tym:

   - fosfolipidy 200mg

   - kwasy Omega 3 115mg

 • EPA (kwas eikozapentaenowy) 57,5mg
 • DHA (kwas dokozaheksaenowy) 57,5mg

   - kwasy Omega 6 7mg

   - kwasy Omega 9 20mg

   - astaksantyna (z kryla) 25mcg

   - witamina A (z kryla) 18mcg

500mg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Składniki: Olej z kryla antarktycznego, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), woda oczyszczona
 • SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie z jedzeniem.
 • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
 • PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Superba jest znakiem zastrzezonym przez firmę Aker Group
 • 60 kapsułek / 500 mg
 • Producent: SWANSON
 • Wyprodukowano w USA

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.   Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl