Nanobiotic Żel na Ukąszenia

Solgar etailer approved Certyfikat

Witaminy dla dzieci – Witaminaiziolo.pl

Witaminy pełnią ogromną rolę w ludzkim organizmie, dlatego utrzymanie prawidłowego poziomu dotyczy każdego z nas, a szczególnie dzieci. Pierwsze lata życia dziecka to okres gwałtownych zmian i intensywnego rozwoju, z tego powodu odpowiednio dobrane witaminy dla dzieci wspomogą funkcjonowanie organizmu. Witamina dla dziecka może być zarówno w postaci preparatu jednoskładnikowego, jak i produktu wieloskładnikowego, który łączy w sobie zestaw kilku witamin. W naszym sklepie oferujemy witaminy dla dzieci w płynie jak również w formie pastylek do ssania, kapsułek czy w proszku. Witaminy dla dzieci powstały w trosce o prawidłowy rozwój malucha, dlatego nie czekaj i wybierz odpowiednie produkty dla swojego dziecka już teraz!

Jakie witaminy dla dzieci najlepiej stosować?

Podaż witamin i minerałów należy dostosować do potrzeb oraz wieku dziecka. Zdrowa, zbilansowana dieta powinna zaspokajać zapotrzebowanie malucha na większość składników i suplementacja nie może jej zastąpić. W niektórych przypadkach wymagane jest jednak podawanie witamin dla dzieci jako uzupełnienie. Jakie witaminy powinny przyjmować dzieci?

Witamina D dla dzieci

Witamina D ma bardzo istotne działanie podczas okresu wzrostu dzieci. Witamina D3 dla dzieci wspiera układ immunologiczny, wspomaga wchłanianie wapnia i fosforu, wspiera funkcjonowanie mięśni oraz pomaga utrzymać zdrowe zęby i kości. Witamina D dla niemowląt to istotny element każdej dziecięcej wyprawki, ponieważ niemowlaki nie mogą dostarczyć jej do swojego organizmu w naturalny sposób, przez co zalecane jest suplementowanie.

Witamina C dla dzieci

Witamina C dla dzieci świetnie stymuluje układ odpornościowy małego dziecka. Jest ona istotna dla prawidłowego wchłaniania żelaza, przez co zalecana jest np. w przypadku anemii. Regularne stosowanie witaminy C dla dzieci zmniejsza ilość i czas trwania infekcji oraz przeziębień.

Witamina B dla dzieci

Witamina B dla dzieci jest niezbędna do wykorzystywania energii z pożywienia oraz prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Witamina B nie jest magazynowana przez organizm, dlatego tak ważne jest jej regularne uzupełniania.

W swojej ofercie posiadamy wiele witamin dla dzieci, które Twoje pociecha z chęcią będzie przyjmować. Multiwitaminy dla dzieci mają świetną formę podania, są smaczne a co najważniejsze pomagają na zachowanie zdrowia dziecka i wspomagają jego rozwój. Jeżeli pragniesz witamin dla dziecka z dobrym składem, to trafiłeś idealnie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl