Biała szałwia - sekret oczyszczania i transformacji

Biała szałwia - sekret oczyszczania i transformacji

Odkryj moc białej szałwii - NA NOWO

W gąszczu ziół i roślin leśnych, jedna roślina wyłamuje się swoją wyjątkowością - biała szałwia. To magiczne zioło, które nie tylko od wieków znane jest z unikalnych właściwości, sprzyja zmianom i tworzeniu nowych możliwości. Biała szałwia to symbol oczyszczenia.

Biała szałwia - Skarb dla Twojego samopoczucia. W dzisiejszym - szybkim - świecie potrzebujesz czasem zwolnić myśli. Tutaj z pomocą przychodzi biała szałwia. Jak to możliwe? Wyjątkowy aromat tego zioła sprawia, że staje się ono idealnym "hasłem" dla Twojego umysłu: "oczyszczam się z negatywności". Zauważ co czujesz podczas okadzania białą szałwią. Czy pojawiają się jakieś emocje, które warto uwolnić?

Warunki przechowywania białej szałwii - klucz do zachowania jej mocy. Aby utrzymać właściwości białej szałwii, konieczne jest odpowiednie przechowywanie tego cennego zioła. Nasza biała szałwia zachowuje aromat i właściwości lecznicze. Ty również zadbaj o właściwe warunki przechowywania - wtedy będziesz mieć pewność, że biała szałwia zachowa swoją potęgę przez długi czas.

Intencja napędza działanie - potęga wierzeń. Wiemy, że intencja ma moc. To, co kieruje naszymi działaniami, wpływa na ich skuteczność. Kiedy wykorzystujemy białą szałwię jako symbol oczyszczenia, zmiany i transformacji, przyciągamy do siebie pozytywną energię. Nawet same nasze intencje mogą przyczynić się do wzrostu, co w efekcie wpłynie Twoje lepsze samopoczucie. 

Biała szałwia robi miejsce na nowe, na zmianę. Biała szałwia znana jest również z właściwości tworzenia przestrzeni na nowe możliwości i zmiany. Podobnie jak natura, która cyklicznie się odnawia, tak i Ty może odnieść korzyść z takiej transformacji.

Święte ziele Indian Nawajo oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii, chroni przed wampirami energetycznymi. Roślina pochodząca z południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych posiada wysokie łodygi oraz białe liście, rośnie na suchych terenach gdzie jest mnóstwo światła słonecznego. Od wieków szałwia ta używana jest jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach. Wierzy się, że roślina posiada moc uzdrawiania. Rdzenni Amerykanie leczyli szałwią kaszel, przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii od zawsze służył do oczyszczania.

Biała szałwia w Trójmieście dostępna jest od ręki. Gdańsk, Sopot, Gdynia cieszą się dostępnością Salvia apiana ze zrównoważonego źródła. Zobaczmy się NA NOWO :) w OPIO - Witamina i Zioło.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl