Nanobiotic Żel na Ukąszenia

Solgar etailer approved Certyfikat

Co to są suplementy diety?

Suplementy diety mają za zadanie uzupełniać podstawową dietę każdego z nas. Nie są lekami, dlatego w żadnym wypadku nie posiadają takich właściwości. Suplementy diety to skoncentrowana forma witamin, minerałów, substancji odżywczych i substancji wpływających na inne procesy fizjologiczne organizmu każdego człowieka. Naturalne suplementy diety oferowane przez nasz sklep online występują w formie, która umożliwia wygodne oraz co najważniejsze zgodne z zaleceniami dawkowanie. Są one najczęściej dostępne pod postacią tabletek, kapsułek, płynu bądź proszku.

Dlaczego warto stosować suplementy diety?

Ekologiczne suplementy diety dostępne w naszym sklepie zawierają nie tylko witaminy i minerały, ale także cenne makro i mikroelementy, tłuszcze, ekstrakty roślinne czy enzymy. Mogą one dostarczać wszystkie substancje występujące w zbilansowanej diecie, których brakuje organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Niestety żyjemy w czasach, w których ilość cennych składników mineralnych i witamin w produktach spożywczych spożywanych każdego dnia maleje. To właśnie z tego powodu naturalna suplementacja jest bardzo ważna. Nawet owoce i warzywa dostępne w marketach nie posiadają tylu witamin, co uprawiane rośliny kilkadziesiąt lat temu – jest to związane to ze zmianą sposobów uprawy oraz wprowadzeniem sztucznych podkładów czy nawozów. Brak dostępu do zdrowej żywności oraz ciągły pośpiech sprawia, że coraz częściej sięgamy po silnie przetworzoną żywność i fast-foody, które poza kaloriami nie dostarczają organizmowi niczego wartościowego.

Jak dzielimy suplementy diety?

Suplementy diety głownie można podzielić ze względu na ich działanie. Każdy z nich zawiera składniki, które mają wspierać działanie określonych organów jak i procesów zachodzących w organizmie. Pośród naszego asortymentu znajdziesz takie suplementy diety jak:

- Antyoksydanty

- Aminokwasy

- Ashwaganda

- Chlorofil

- Spirulina

- Kurkumina

- Koenzym Q10

- Kwas hialuronowy, kolagen

- Probiotyki

- Suplementy na odporność i wzmocnienie

- Suplementy na spokój i dobry sen

- Suplementy na trawienie

- Suplementy na układ moczowy

- Suplementy na wątrobę

- Suplementy na zdrowe oczy

- Suplementy na zdrową prostatę

Posiadamy suplementy diety które działają, dlatego za jakiś czas możesz spodziewać się zadowalających Cię efektów. Na witaminaiziolo.pl dostępny jest producent suplementów diety:

- Suplementy Dr Skoczylas

- Suplementy Dr Jan Pokrywka

- Suplementy Solgar

- Suplementy Swanson

- Suplementy Terranova

Czym różni się lek a suplement diety?

Suplement diety to substancja stosowana w celu wsparcia codziennej diety o odpowiednie składniki odżywcze. Z kolei lek to produkt medyczny pomagający zwalczyć objawy i przyczyny choroby, utrzymać zdrowie bądź uchronić organizm przed nawrotem choroby. Suplementy diety mają głównie za zadanie dostarczyć do organizmu składniki odżywcze. Są to witaminy, minerały, aminokwasy, kwasy tłuszczowe, enzymy i wiele innych. Najlepiej rozpocząć przyjmowanie suplementów diety w momencie, kiedy nie ma możliwości zapewnienia optymalnej podaży składników odżywczych w codziennie spożywanych pokarmach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl